Kaucja

Zasady zakupu

Przed licytacją wymagana jest wpłata kaucji. Niestety nie przystąpimy do żadnej licytacji do
póki nie otrzymamy od Ciebie zabezpieczenia w postaci kaucji na zakup auta w USA.
Nie martw się kaucja nie przepadnie. W przypadku wygrania aukcji, cała kwota przeznaczana jest na poczet transportu auta po USA i w stosowny sposób rozliczana w podsumowaniu.
Natomiast jeżeli przegramy aukcję, to kaucję można przeznaczyć na licytację kolejnego pojazdu. Jeżeli nie chce kupić innego auta, żaden problem, kaucja zostanie w całości zwrócona na Twoje konto.

Odstąpienie od umowy

Wszystkie pojazdy licytujemy w imieniu klienta i na jego życzenie.  Zgodnie z umową, która podpisujemy kupujemy auto klientowi na jego życzenie, a klient ma obowiązek za nie zapłacić. Jeżeli klient ostatecznie nie zapłaci za auto to kaucja przepada i jest przekazana na poczet kar związanych z rezygnacją z zakupu Nieopłacenie auta w terminie.

Zgodnie z polityką aukcji, nie ma możliwości odstąpienia od wylicytowanego pojazdu. Każda składana przez nas oferta jest zobowiązująca i większości wypadków nie można jej wycofać.  Za nie opłacenie auta w terminie, aukcja naliczy nam kary, które mogą skutkować zablokowaniem konta.

Na zakup auta podpisujemy odpowiednią umowę, która zabezpiecza wszystkie interesy klienta. Nas zobowiązuje do dostarczenia auta, które zgodnie z wolą klienta kupiliśmy na aukcji. Na każdego klienta czekamy z uśmiechem na twarzy i pyszną kawą w naszym oddziale w Siedlcach, jeżeli nie masz czasu, wszystko możemy załatwić telefonicznie 🙂

Wystarczy podpisać przesłaną przez nas
umowę, zrobić skan i przekazać na adres e-mail . Z naszej strony zrobimy to samo. Kaucję również wpłać w wygodny dla Ciebie sposób za pośrednictwem przelewu
bankowego na polskie konto.

Kontakt

Adres

Siedlce ul. 3-go Maja 51

Zadzwoń

Sylwester 505 966 232
Marzena 576 355 011
Biuro 533 334 027

Napisz

auto.lider@onet.pl
siedlce@iaapoland.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9 – 17

Przewiń do góry