O nas

Jesteśmy doświadczoną firmą z siedzibą w Siedlcach, ale pojazdy dostarczamy na terenie całego kraju. Przed zakupem każdy z nich sprawdzamy w bazach Autocheck / CARFAX.

Tworzymy zgrany zespół, który zajmuje się importem aut, łodzi, sprzętu ciężkiego oraz motocykli z USA, Canady oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Setki zrealizowanych zamówień pozwoliły zdobyć nam cenne doświadczenie zarówno w doradztwie zakupowym, sprawnym transporcie do kraju jak i w naprawie auta dla klienta. Kupujemy oraz licytujemy pojazdy w domach aukcyjnych od największych ubezpieczalni w USA.

Działamy kompleksowo bez pośredników, szukamy oraz kupujemy pojazd wyliczamy koszty, pakujemy oraz zabezpieczamy kontenery które rozładowujemy na placu Bremerhaven w Niemczech gdzie załatwiamy całą procedurę celno-skarbową, następnie kierowcy dostarczą pojazd pod wskazany adres w zamówieniu.

Naszym głównym zadaniem jest zabezpieczyć Ciebie przed nieuczciwymi sprzedawcami i zminimalizować ryzyko nieudanego zakupu pojazdu na aukcji w USA.

auta z ameryki

Każda oferta, którą do nas wyślesz jest weryfikowana pod kątem kilkudziesięciu różnych czynników, jeżeli przynajmniej jeden wzbudzi naszą wątpliwość, odradzimy zakupu wskazanego przez Ciebie egzemplarza.

Pamiętaj, współpraca z nami to jasno określone zasady. Przedstawimy pełną symulację kosztów importowych, którą otrzymasz od nas w formie pisemnej (skan wysłany na adres e-mail lub wydrukowany i wręczony osobiście). Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Chętnie zaprezentujemy swoją ofertę, a także pomożemy Ci w wyborze auta.

Przedstawimy cały proces działania oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Używane samochody z USA to naprawdę opłacalna inwestycja, jeśli wiesz, do kogo się zgłosić.

Dzięki pomocy udzielonej przez Naszą firmę masz gwarancję cen bezpośrednich a nie zawyżonych przez pośrednika, masz pewność, że wszystkie niezbędne formalności zostaną dopełnione, a Twój wymarzony środek transportu sprowadzony bez żadnych przeszkód.
Sprowadzamy różnorodne amerykańskie samochody używane najlepszych, cenionych marek – Audi, BMW, Porsche, Bentley i wiele innych. Wybór należy do Ciebie.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, przygotowując atrakcyjną ofertę, kosztorys i wszystkie niezbędne dokumenty. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, dlatego kontakt z nami jest zawsze możliwy. Jako doświadczona firma doskonale orientujemy się na rynku zagranicznym, dlatego wiemy, gdzie i jak znaleźć najlepsze auta używane z USA.

mustang z usa
auto z usa

Zajmiemy się całkowitym zaplanowaniem transakcji – licytacją, transportem, odprawą, akcyzą i rejestracją. Korzystając z naszych usług, nie musisz niczym się martwić.

Jeśli chciałbyś wiedzieć, na czym polega nasza praca, jak wygląda transakcja od początku do końca, zastanawiasz się, co możemy Ci zaoferować lub po prostu szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci znaleźć wymarzony sprzęt ze Stanów.

Dzięki naszej pomocy, import pojazdów z USA stanie się bezproblemowy i pozbawiony wszystkich zbędnych formalności!
PO ZAKUPIE POJAZDU JESTEŚ DODANY DO NASZEGO PANELU KTÓRY INFORMUJE WAS POPRZEZ BRAMKĘ SMS CO DZIEJE SIĘ Z DANYM POJAZDEM

Kontakt

Adres

Siedlce ul. 3-go Maja 51

Zadzwoń

Sylwester 505 966 232
Marzena 576 355 011
Biuro 533 334 027

Napisz

auto.lider@onet.pl
siedlce@iaapoland.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9 – 17

Przewiń do góry