Warunki zakupu

Z nami to proste!

Z nami kupno auta z USA jest dziecinnie proste i odbywa się w kilku łatwych krokach

01

Krok

Znalezienie pojazdu, na portalach aukcyjnych typu COPART.COM, IAAI.COM, IMPACTAUTO.CA , EBAY.COM oraz Zakup pojazdu poprzez opcję KUP TERAZ lub licytacje do ustalonej wcześniej kwoty

02

Krok

Zapłata za zakupiony pojazd + opłaty aukcyjne portalu przez klienta na wskazany przez nas numer rachunku.

03

Krok

Zlecenie kierowcy odbioru pojazdu wraz z dokumentem Title oraz dostarczenie pojazdu do naszej najbliższej bazy gdzie ładujemy swoje kontenery.

04

Krok

Zrobienie szczegółowych zdjęć oraz wysłanie ich do klienta w celu weryfikacji stanu pojazdu

05

Krok

Załadunek pojazdu w maksymalnie najbezpieczniejszy sposób do kontenera oraz zabomblowanie go zostanie dopiero otwarty w Niemczech przez naszego celnika.

06

Krok

Wysłanie kontenera do Niemieckiego miasta Bremerhaven lub do Gdyni w zależności od wysyłanego towaru. ( czas płynięcia statku z naszym kontenerem płynie do Niemieckiego portu od 10 – 16 dni z miejsc wysyłanych takich jak New Jersey oraz Georgia, z Houston od 14 – 20 dni, California od 20 – 25 dni, Toronto od 16 – 24 dni , czas może się zwiększyć w zależności od pogody na co nie mamy wpływu) .

07

Krok

W trakcie płynięcia kontenera wysyłamy koszty poniesione za pojazd takie jak : koszty kontenera, koszty transportu naziemnego, prowizja za usługę.

08

Krok

W porcie kiedy statek dotrze do portu kontener zostaje przetransportowany do naszego placu w Bremerhaven i naszej firmy RTL gdzie zostaje rozpakowany przez naszych pracowników

09

Krok

Odprawa celna. Na podstawie przesłanych przez Państwa pełnomocnictw nasza agencja celna w Bremen dokonuje wszelkich czynności celnych. Po uregulowaniu zobowiązań finansowych związanych z procedurą importową Państwa pojazd zostaje zwolniony z Bremen. Wraz z pojazdem otrzymują Państwo komplet dokumentów świadczących o dokonaniu odprawy celnej, które są niezbędne w procesie rejestracji pojazdu w kraju.

Kontakt

Adres

Siedlce ul. 3-go Maja 51

Zadzwoń

Sylwester 505 966 232
Marzena 576 355 011
Biuro 533 334 027

Napisz

auto.lider@onet.pl
siedlce@iaapoland.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9 – 17

Przewiń do góry